Logo górskiej bazy wypadowej baza udana

regulamin obiektu

Baza Udana

Bardzo prosimy o zapoznanie się z niniejszym regulaminem oraz zasadami obowiązującymi w bazie udana. Będziemy bardzo wdzięczni za ich przestrzeganie.

 1. W apartamentach oraz częściach wspólnych obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

 2. Doba hotelowa trwa od godziny 17.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

 3. W godzinach od 22.00 do 6.00 prosimy o zachowanie, które nie zakłóca spokoju innych gości oraz ciszy nocnej. Dom jest drewniany, dźwięk się rozchodzi, aktywny wypoczynek rządzi się pewnymi prawami. Cisza nocna nie obowiązuje w przypadku wynajmu całego domu na wyłączność.

 4. W przypadku, gdy w sposób znaczący naruszasz spokój i/lub dobro sąsiadów oraz nie przestrzegasz powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego wypowiedzenia pobytu bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

 5. Liczba osób korzystająca z apartamentu nie może być większa od ustalonej w czasie rezerwacji. Jeżeli gości miałoby przybyć, poinformuj nas o tym, dogadamy się.

 6. Pobyt zwierząt w bazie udana jest niedozwolony.

 7. Wraz z otrzymaniem kluczy do apartamentu stajesz się za niego odpowiedzialny. Pamiętaj proszę o zamykaniu okien i drzwi, gaszeniu światła, zakręcaniu wody. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z Twojej winy ponosisz pełną odpowiedzialność materialną.

 8. Dobrze pilnuj kluczy. W przypadku zgubienia będziesz musiał ponieść koszt wymiany zamka (100 PLN).

 9. Umyj po sobie naczynia. Nie zostawiaj brudnych naczyń w zlewie oraz zmywarce.

 10. Apartamenty wyposażone są w ogrzewanie elektryczne na podczerwień. Bardzo prosimy o nie kładzenie żadnych rzeczy na panele oraz kolumny grzewcze. Dbając o Wasze zdrowie, nasze kieszenie oraz środowisko zapewniamy rekomendowane1 temperatury: 18°C w sypialni (na antresoli), 20°C w strefie living oraz 20°C w łazience. Jeżeli jest potrzeba zmiany temperatury, daj nam znać, dokonamy jej zdalnie.

 11. Nie gwarantujemy dostępu do Internetu (ze względu na słaby sygnał). Mimo to możesz spróbować połączyć się z naszym WiFi:

  HASŁO: G3u9367Lpgxi

 12. Ze schodów na antresolę najbezpieczniej jest schodzić tyłem. Chodzenie oraz skakanie po siatkach ochronnych jest surowo zabronione.

 13. Na ściance w bazie udana możliwe jest wspinanie jedynie przez osoby z odpowiednimi umiejętnościami, odpowiednio ubrane, z kompletnym sprzętem, spiętymi włosami. Zabrania się pozostawiania jakichkolwiek przedmiotów pod ścianką wspinaczkową, przebywania bezpośrednio pod ścianką wspinaczkową w momencie, gdy ktoś się po niej wspina, chwytania rzeczy nie będących chwytami, odkręcania chwytów wspinaczkowych.

 14. Parking jest niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za zaparkowane samochody oraz za pozostawione w nich rzeczy.

 15. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować natychmiastowym wypowiedzeniem pobytu bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu. Nieprzestrzeganie regulaminu będzie wiązało się również z naliczeniem kar finansowych adekwatnych do wyrządzonych szkód materialnych oraz wizerunkowych. Najniższa kwota naliczonej kary to 300 zł.

 16. 1 przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Izbę Gospodarczą Ciepłownictwa Polskiego

W sprawie wszelkich pytań, problemów, niejasności prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 502 663 462. Życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku.

Kasia ♥

 1. bazaudana

  bazaudana@gmail.com

  bazaudana.pl

 1. adres

  Trzcińsko 26A

  58-520 Janowice Wielkie